SVE OČI SU UPRTE U NJIH! Evo Ko Su Roditelji Danke Ilić, Bliski Ljudi Otkrili ŠTA ZNAJU O Njima – VEĆ DANIMA SU U POLICIJI

Region

Roditelji dvogodišnje devojčice Danke Ilić čiji je nestanak prijavljen u utorak 27. marta, Miloš i Ivana Ilić, danima se nalaze na saslušanju kako bi istražitelji dobili uvid u ono što se izdešavalo kobnog dana, ali i kako bi se konačno došlo do razrešenja misterije u onom smeru kojoj se svi u Srbiji trenutno nadamo.

Naime, komšije ove porodice videle su majku sa decom upravo tog dana nakon čega je nastala uzbuna oko nestanka devojčice, od tada u zgradi u kojoj žive, kako saznajemo, nikoga od Ilića nisu videli.

Pronađi me, Danka Ilić, nestala

Pronađi me, Danka Ilić, nestala
FOTO: PRINTSCREEN PRONAĐI ME
– Poslednji put smo ih videli kada smo čuli da je Danka nestala. Ivana je tada izašla sa decom iz zgrade i otišla u rodno Banjsko Polje, sada čujemo da su većinu vremena u policijskoj stanici zbog ispitivanja, a ovde ih uopšte ne viđamo, ne znamo da li uopšte ovde iko prenoći – ispričale su komšije za Kurir.

Pored toga što su nam komšije rekle, ispričale su nam i to da su i pored toga što su trenutno sve oči uprte u njih, ovo je jedna normalna i skladna porodica, Miloš radi u MTS-u, a kako saznajemo, Ivana je bila zaposlena na jednoj pumpi u blizini mesta gde žive sa porodicom.

Naša ekipa je obišla i radno mesto devojčicine majke, međutim, nisu imali mnogo da kažu o njoj. Jedna koleginica strogo je odbila da razgovara kada je i pre nego što je novinarka Kurira išta upitala, samo kratko odgovorila: “Želim da sačuvam svoj posao, ništa ne znam o tome, možete odmah otići”. S druge strane, druga njena koleginica nam je potvrdila da je ovo bilo Ivanino radno mesto, međutim, ona je nije poznavala s obzirom na to da je na ovom mestu zaposlena tek odnedavno. Kako kaže, verovatno je Ivana na trudničkom bolovanju, te nisu imale priliku da se sretnu.

1 / 16 FOTO: MUP.GOV.RS

Naša ekipa od samog početka prati dešavanja u vezi nestanka devojčice, a kako smo već pisali, obišli smo i zgradu u kojoj porodica Ilić stanuje. Kako smo tom prilikom saznali, Miloš I Ivana sa decom do nedavno živeli su u tom stanu zajedno sa Miloševim roditeljima.

– Živeli su ovde u stanu u Boru svi zajedno, to su dakle dve porodice sa dvoje dece i trećim na putu, kada su saznali da je Ivana trudna, imali su u planu da se Miloševi roditelji presele upravo u to mesto gde se sve sada ovo izdešavalo. Pojatu bi najpre preuredili jer nije bilo uslova za život u njoj, ali čuli smo da se Ivanin otac bunio, nije bio za to jer je pojata i celokupno imanje u Banjskom polju u vlasništvu Ivanine porodice – rekao je komšija porodice Ilić za Kurir koji je i dalje uznemiren zbog činjenice da od Danke nema već danima ni traga.

Podsetimo, potraga za devojčicom Dankom Ilić (2) iz Bora, koja je nestala u utorak u 13.45 u naselju Banjsko Polje, ulazi nažalost u peti dan, a i dalje nema jasnih informacija o sudbini deteta. I dalje se apeluje na sve da jave ukoliko imaju bilo kakvu informaciju o detetu, a mala Danka tog dana na sebi je imala ljubičaste pantalone i maslinasto zelenu jaknu.
kurir.rs